Vecākiem 02.03.2015

 Ceturtdien, 12.martā

VECĀKU DIENA

no plkst.15:00 - 18:00 iespēja satikt skolotājus individuālām sarunām

18:00 SKOLAS VECĀKU SAPULCE

Tikšanās ar psihoterapeiti Ainu Poišu

Tēma: Ģimenes musturi



02.03.2015

Mīļās daiļā dzimuma pārstāves!

Baltajā pilī tradīcijas turpinās

6.martā plkst. 18:00

zēni spēles tikai Jums



SVEICAM! 27.02.2015

18.02.2015. Jūrmalā notika Vidzemes reģiona Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkurss, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem un veltīts Raiņa un Aspazijas 150 gades atcerei. Baldones Mūzikas pamatskolas skolēni - Emīlija Rusmane (1.kl.), Kristiāns Tirzītis (2.kl.) un Sanija Stangutes (5.kl.) savā klašu grupā ieguva III pakāpes diplomu. SVEICAM!

Liels paldies skolotājām Ingrīdai Kokinai, Ingunai Znotiņai un Andrai Alksnei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!



SVEICAM! 11.02.2015

06.02.2015. Ulbrokas kultūras namā notika Pierīgas skatuves runas un mazo formu uzveduma konkursa I kārta, kurā piedalījās Baldones Mūzikas pamatskolas skolēni – Emīlija Rusmane (1.kl.), Kristiāns Tirzītis (2.kl.) un Sanija Stangute (5.kl.).

Rezultāti:

Emīlija Rusmane  - 1.vieta 1.klašu grupā

Kristiāns Tirzītis – 1.vieta 2.-3.klašu grupā un visaugstāko punktu skaitu visu klašu grupu kopvērtējumā – 49,5 (max 50 p.)

Sanija Stangute – 1.vieta 5.-6.klašu grupā

Sveicam!

Liels paldies skolotājām Ingrīdai Kokinai, Ingunai Znotiņai un Andrai Alksnei, par ieguldīto darbu!

Visi pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā tika izvirzīti uz Reģionālajā skatuves runas konkursa II kārtu, kas notiks 18.februārī, Jūrmalā!

Vēlam veiksmi un izturību gan dalībniekiem, gan arī skolotājiem!



SVEICAM! 04.02.2015

26.01.2015. Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle (koka pūšaminstrumenti) audzēkņu Valsts konkursa II kārta, kurā piedalījās J.Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas audzēkņi  - Solvita Birīte (flautas spēles 2.kl.), Kristiāna Rupeika (klarnetes spēles 3.kl.), Viktorija Jansone (saksofona spēles 3.kl.) un Aleksis Gauja (klarnetes spēles 4.kl.). V.Jansone ieguva 3.vietu, pārējie ATZINĪBAS RAKSTU par piedalīšanos.

Pateicība flautas spēles skolotājai Diānai Virsei, klarnetes un saksofona spēles skolotājam Artim Skujam par audzēkņu sagatavošanu, kā arī koncertmeistarēm Jolantai Visockai un Lindai Barkānei par ieguldīto darbu!



SVEICAM! 27.01.2015

26.01.2015. Baldones Mūzikas pamatskolā notika Skolas izteiksmīgas runas konkursa SUPERFINĀLS:

REZULTĀTI:

1.klases grupa:

1.vieta - E.Rusmanei,

2.vieta - I.A.Mincei,

3.vieta - L.Tobijai.

2.-3.klašu grupa:

1.vieta - K.Tirzītim (2.kl.),

2.vieta - E.Stangutei (2.kl.),

3.vieta - L.Robežniecei (2.kl.).

4.-6.klašu grupa:

1.vieta - S.Stangutei (5.kl.)

2.vieta - P.Prūsei (4.kl.),

3.vieta - S.Kokinai (5.kl.).


Katras grupas superfināla 1.vietas ieguvējs tālāk sacentīsies Pierīgas skolu skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā 6.februārī, kurš notiks Ulbrokas kultūras namā!

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājām par ieguldīto darbu!



SVEICAM! 26.01.2015

 19.01.2015. Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa II kārta, kurā piedalījās J.Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas sitaminstrumentspēles audzēkņi  - Rihards Rupeiks (3.kl.) un Reinis Antons (4.kl.) un ieguva ATZINĪBAS RAKSTU par piedalīšanos.

Pateicība sitaminstrumenta spēles skolotājam Raitim Viļumovam par audzēkņu sagatavošanu un koncertmeistarei Agitai Lagzdiņai par ieguldīto darbu!



SVEICAM 23.01.2015

22.01.2015. Baldones Mūzikas pamatskolā notika Skolas izteiksmīgas runas konkursa FINĀLS 1.klases, 2.-3.klašu un 4.-6.klašu grupā.

REZULTĀTI

1.klases grupa:

1.vieta - E.Rusmanei, I.A.Mincei un L.Tobijai;

2.vieta - L.Pakalnītei, K.Andersonei.

 

2.-3.klases grupa:

1.vieta - E.Stangutei (2.kl.), K.Tirzītim (2.kl.) un L.Robežniecei (2.kl.);

2.vieta - L.Ozoliņai (3.kl.), L.K.Grīnfeldam (3.kl.) un E.Pumpurei (3.kl.);

3.vieta -  G.Skujai (3.kl.), E.Mačam (3.kl.) un H.Vindelam (2.kl.).

 

4.-6.klases grupa:

1.vieta - S.Kokinai (5.kl.), P.Prūsei (4.kl.) un S.Stangutei (5.kl.);

2.vieta - M.Kunciņai (6.kl.), R.Krūzei (6.kl.) un D.Spūlei (4.kl.);

3.vieta - M.A.Eglītei (5.kl.), E.T.Mincim (4.kl.) un M.Bēmeram (6.kl.);

Atzinība par veiksmīgu piedalīšaonos -   K.Bračam (5.kl.) un L.Skujai (4.kl.).

I vietas ieguvējiem katrā grupā vēl cīņa turpināsies superfinālā, kurš notiks 26.01.2015. un katram bez dzejoļa būs jāsagatavo arī prozas fragments.

Paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājām!

 

 






Pēc datuma
2015 (8)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (3)   
2014 (55)   
 -- Decembris (3)   
 -- Novembris (3)   
 -- Oktobris (3)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (13)   
 -- Aprīlis (12)   
 -- Marts (8)   
 -- Februāris (6)   
 -- Janvāris (3)   
2013 (43)   
 -- Decembris (4)   
 -- Novembris (2)   
 -- Oktobris (6)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūnijs (3)   
 -- Maijs (8)   
 -- Aprīlis (6)   
 -- Marts (7)   
 -- Februāris (4)   
 -- Janvāris (1)   
2012 (48)   
 -- Decembris (1)   
 -- Novembris (5)   
 -- Oktobris (3)   
 -- Septembris (4)   
 -- Augusts (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Maijs (10)   
 -- Aprīlis (8)   
 -- Marts (7)   
 -- Februāris (4)   
2011 (30)   
 -- Decembris (2)   
 -- Novembris (4)   
 -- Oktobris (3)   
 -- Septembris (3)   
 -- Augusts (1)   
 -- Maijs (9)   
 -- Aprīlis (5)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (1)   
2010 (3)   
 -- Decembris (1)   
 -- Oktobris (1)   
 -- Septembris (1)